Kurumsal

BanyoTeks Banyo ve Ev Halıları

İstanbul'da seçkin, Lüks Ev ve Banyo halılarının üretimi

BanyoTeks, Size özel Banyo ve Ev Halısı hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. 42 rengimiz arasından yapacağınız seçim ile evinizin dekorasyonunu veya banyonuzun fayans ve bordürlerine uygun halı modelini belirlemek sizin elinizde...

BanyoTeks, üretim konsepti hususunda uzmanlaşmış olup, teknik olanaklar el verdiği ölçüde, isteğe bağlı ölçüler ve şablon üretimlerinde güvenilir ve hızlı teslimat yapabilir. 


Kişiye özgü banyolara yönelik hayaller çok çeşitlilik gösterebilir. Ancak bunlar arasında ortak bir nokta bulunmaktadır. Renk ve Ahenk 

BanyoTeks tüm şekillere uygun ürün arz edebilir.

BanyoTeks banyo halısı üretim konsepti:

Her bir BanyoTeks Ev ve Banyo halısı, el işi olup detaylı bir işçiliğin sonucudur. İşlem istenilen form veya desenin Avrupa Nonwoven üzerine, özel dokuma makinelerinde ve eğitimli ekibimizin becerisiyle isteğinize göre şekillenir.

Dokuma işleminden sonra, her bir banyo halısı, ilk kalite kontrole gelerek, burada düzgünlük, renk kombinasyonunun doğruluğu, form ve ebat açısından denetimden geçer. Banyo halısının ilk üretim aşamalarında yapılan bu kalite kontrol, müşterilerimize yüksek kalitede bir banyo halısının arz edilmesini garanti eder.

Doğal Lateks ile lamine edilmiş olan halınız bu sayede dayanıklılık kazanarak kaydırmazlık özelliğine sahip olur.

Daha sonra halınızın çevresi, aynı renk iplik ile overlok işleminden geçirilmek suretiyle kapatılır.

Siparişleriniz nakliye esnasında oluşabilecek zararları önlemek açısından, özel ambalaj içerisinde sevk edilmektedir.

Kalite Garantisi: 

Tüm Banyo ve Ev Halıları kaymaz ve yüksek kalitededir. Seçiminiz bir banyo veya ev halısı olabilir. Kullanım şartlarına uygun kullanıldığı takdirde BanyoTeks size iki yıl ürün kalite garantisi vermektedir. 

Saygılarımızla,
BanyoTeks